איי.פי.אס בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות IPS

 
 
חברת IPS החלה את פעילותה בשנת 1996, ומאז היא מספקת מגוון רחב של שירותי השמה בתחומים הבאים: הייטק, מחשבים, תוכנה, אינטרנט ותקשורת. כמו כן, היא מעניקה ייעוץ ושירותי חוות דעת מומחה לבתי משפט בתחומים אלו.
 

IPS מכוונת מטרה

 
החברה שמה לה למטרה להפנות ללקוחותיה את המועמדים הטובים והמתאימים ביותר לדרישותיהם העסקיות. מטרה זו מושגת הן בזכות מאגר המועמדים האיכותי והעדכני שבידיה, והן בזכות הצוות המקצועי הפועל בשורותיה, המצויד בניסיון רב וביכולת גבוהה לבצע התאמה מרבית בין המשרה למועמד.

כדי לאתר את המועמדים המתאימים ביותר, IPS עושה שימוש תדיר במגוון אמצעי פרסום והפצה, כגון: אתר האינטרנט שלה, פרסומים קבועים בעיתונות, אתרי אינטרנט מובילים לחיפוש עבודה, מאגרי מועמדים (המורכבים במידה לא מבוטלת ממועמדים בלעדיים), שיטת "חבר מביא חבר" ועוד. כמו כן, מקפידה החברה על קריטריונים בלתי מתפשרים בתהליך המיון, כדי להקל ככל האפשר על צוות הגיוס ומשאבי האנוש של לקוחותיה.
 
 
משרות בהייטק
 
 
 
השמה להייטק
 
 
 
 

מבנה החברה

 
IPS מאמינה שכדי לאייש כל תפקיד באופן המוצלח ביותר, על מנהלי המחלקות השונות בחברה להפגין ידע מקצועי רב וממוקד בתחומי עיסוקם. לשם כך, בחרה החברה להקים מחלקות לפי תחומי התמחות שונים – שיטה היוצרת התמקצעות בכל תחום ומענה מדויק ללקוח בתהליך הגיוס.

המחלקות המקצועיות של
IPS:
  • מחלקת פיתוח ובדיקות תוכנה, QA, C++ ,WEB,.NET ,RT EMBEDDED ,JAVA
  • מחלקת תשתיות ומערכות מידע, SYSTEM, אבטחת מידע, תקשורת, HELP DESK, הדרכה/ הטמעה, טכנאי PC, שו"ב, DBA, ניתוח / פיתוח מערכות מידע, SAP,BI

חברת IPS מובילה את לקוחותיה ומועמדיה להצלחה משותפת!
 
 
גיוס עובדים בהייטק
 
 
 
עבודה בהייטק